Please enable JS - Lütfen JS'yi aktive ediniz.
Çiftlik resmi

Yeshilltepe Çiftlik Hayvancılığı

Doğal ortamında doğal besinleriyle beslenen hayvancılık faaliyetlerimizle unuttuğunuz lezzetleri size yeniden hatırlatmaya hazırlanıyoruz

2012'de ilk fideleri dikerek sağlıklı meyveleri sizlere sunmak için faaliyete geçen Yeshilltepe Çiftliği, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

2018 başlarında hayvancılık faaliyetlerine de başlama kararı alan Yeshilltepe Çiftliği, bu alanda gerekli yatırımlarını tamamlayarak yıl sona ermeden hayvancılık faaliyetlerine başlamaya hazırlanıyor. 

Daha çok üretim yerine daha iyi, daha doğal hayvan ürünleri üretmeyi arzu eden Yeshilltepe Çiftliği, lezzetli ürünlerin yetiştiği butik bir çiftlik olma yolunda ilerliyor. İlk aşamada koyun ve tavuk üretiminin gerçekleşeceği çiftlikte hayvanların azami konforunun da sağlanması hedefleniyor 

Tüm projelernde sürdürülebilir verimliliğe ulaşmak için ülkemizin tarımsal gelişimine katkı sağlayan, araştırma ve geliştirmeye önem veren Yeshilltepe Çiftliği, bölge halkına istihdam yaratan, örnek ve önder bir çiftlik olmayı hedefliyor.