Please enable JS - Lütfen JS'yi aktive ediniz.
Çiftlik resmi

YESHILLTEPE ÇİFTLİĞİ

Yeshilltepe'de doğal, lezzetli, herhangi bir katkı bulunmayan ve gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz yüzde 100 meyveler üretilir

Marmara'nın en verimli yerlerinden Edirne'ye bağlı Keşan'da 2012 yılında kurulan Yeshilltepe Çiftliği'nde şimdilik 4 elma cinsinin yanısıra 2 armut bir de ceviz cinsinde üretim yapılıyor. Yeshill etiketli elma, armut ve cevizler Yeshill tepe çiftiğinde özenle yetiştirilerek tüketiciye ulaştırılıyor.

Nerede çocukluğumuzdaki tatlar” diye andığımız, her anımızda tadıyla, kokusuyla, eşsiz lezzeti ve doğallığıyla bizi zamanda yolculuğa çıkaran meyvelerin kaynağıdır Yeshilltepe Çiftliği.

Yeshilltepe Çiftliğ'nde titizlikle yetişen meyveler, dalından taze taze toplanıp sizlere sunuluyor. Mevsiminin meyvesi, evinizin her odasını yayılacak eşsiz doğal kokusuyla birlikte tüketiciyle buluşturuluyor. Modern doğal tarım teknikleri, alanında deneyimli ziraat mühendisleri ve uluslararası tarım danışmanları ile izlenebilir tarım kriterlerine uygun meyve üretimi ve satışı gerçekleştiriliyor.

Tarım alanındaki ilkeleriyle aynı şekilde 2018'de hayvancılık faaliyetlerine başlayan Yeshilltepe Çiftliği, insana ve doğaya zarar veren kimyasal kalıntı içermeyen ve yetiştirdiği sağlıklı ürünler ile nesilden nesile vazgeçilmeyen bir tat yaratmayı hedef alıyor.

Çiftlik resmi